Reklamační řád

Reklamace zboží zakoupeného prostřednictvím našeho e-shopu se řídí zákonnými ustanoveními NOZ a zákona na ochranu spotřebitele.

Protože se jedná o zboží již použité, právo zákazníka na uplatnění odpovědnosti prodávajícího za vady trvá 12 měsíců.

Nelze uplatňovat reklamaci na vady zboží, způsobené obvyklým opotřebením nebo uvedené v popisu zboží na našich stránkách, po jeho převzetí zákazníkem.

Pokud objevíte na zboží, zakoupeném v našem e-shopu, skrytou vadu (standardně se vyskytující skrytou vadou jsou třeba chybějící stránky knihy), oznamte nám to prosím, elektronicky – antikvariat@najihu.cz telefonicky - +420 386 355 233 nebo osobně – nám. Přemysla Otakara II. 38, České Budějovice vždy se pokusíme situaci vyřešit k Vaší spokojenosti.

Naší snahou je dodržovat následující postup v pořadí: 1. výměna zboží za stejné avšak bezvadné 2. výměna zboží za jiné (dle výběru zákazníka) ve stejné hodnotě 3. sleva na zboží ve výši odpovídající vadě 4. vrácení zboží a vrácení peněz

O oprávněnosti reklamace rozhodujeme do tří pracovních dnů, celková lhůta pro vyřízení reklamace je 14 pracovních dnů ode dne, kdy nám bylo zboží doručeno zpět.

Stránka vygenerována za: 4.927ms